14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken yaratıcı fikirler arıyorsan doğru yerdesin! Klasik hediyelerden sıkıldıysan yapabileceklerine hadi birlikte göz atalım!

Çizimden Anahtarlık

Günümüzde anahtarlık hediyeleri oldukça popülerken bunu size özel olarak tasarlayabilirsin. Sevgilinle birlikte çizim yapın ve yaptığınız çizimi gerçeğe dönüştür! İster küçülen kağıt yardımıyla kendin hazırla, istersen görseldeki gibi yaptır!

Kişiselleştirilmiş Kolye

Günümüzde takı sektörü o kadar gelişti ki, artık projeksiyonlu kolyeler bile var! Ayrıca farklı fikirler de var elbet; fotoğrafınızı çizdirebilir, bir madalyona kazıtabilirsin, mors alfabesi ile adınızın yazdığı bir kolye hediye edebilirsin. “Ben eskiden caymam” diyenlerdensen, fotoğrafınızı koyacağın bir madalyon yeter de artar!

Sıcacık Tutan Size Özel Sweatshirt Modelleri

Eğer bir çift örnek giyinmek istiyorsan, bu fikirden daha güzeli olamaz! Boyutunu, şeklini kendi isteğine göre tasarlayabileceğin pek çok yer bulunuyor.

Fotoğraflı Çoraplar

Eğer eğlenceli bir hediye arıyorsan bu fikir tam sana göre olabilir! Sevgilinle en komik fotoğraflarını bir çoraba bastırabilirsin. Bu sayede hem ayaklarını sıcacık tutacak hem de onu bol bol güldürecek bir hediye vermiş olursun.

Etkinlik Listesi

Eğer farklı aktiviteler yapmak istiyor fakat bir şey bulamıyorsan, bu etkinlik listesini alabilirsin. Kazı kazan ve çıkan etkinliği yap!

Daha fazla bu tarz öneri için Aşk & İlişkiler kategorimize göz atabilirsin. Ayrıca aramıza katılmak istersen Listeliyoruz Instagram adresinden bize mesaj atabilirsin❤️

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.