Sonunda 2023 yılı geldiiii! Peki, bu sene seni nelerin beklediğini biliyor musun? 2023 yılı hangi burçlar için iyi geçecek diye merak ediyorsan doğru yerdesin! Yazımızın devamında burcunu ve yükselen burcunu bularak bu sene yaşayacakların hakkında fikir edinebilirsin.

2023 Yılında Koç Burcunu Ne Bekliyor?

2023 Koç burcunda bu sene harikalar yaratacak! Nasıl mı?

 • Eski mevzular artık sona erecek. Bu da demektir ki artık eskiye dair hiçbir konuyu gündeme taşımamalısın. Bu sene daha parlak ve daha ışıltılı pek çok olay sana doğru geliyor! Geçmişin acı veren yönleri ile hesaplaşıyorsan, bu sene her şeye cevap bulacaksın.
 • Aşkta sayısız fırsatın olacak. Yılın ilk yarısında evlenmeyi planlayan ya da evlenme teklif etmeyi düşünen tüm koçlar için iyi bir zaman olacak. Haziran sonrası ise ilişkine olgunluk gelecek. Bu süreçte dikkate alman gereken tek şey: üçüncü tarafların etkisinden kaçınmak. Partnerinle arana kimsenin girmesine izin verme. Aksi takdirde yol ayrımı olabilir. Ayrıca bu yıl, eski bir aşkın canlanması gündeme gelebilir.
 • Ocak ortası itibariyle özellikle iş ve kariyer açısından karşına pek çok fırsat çıkacak. Finansal konularda harcamalarına dikkat etmeli ve fevri kararlar almamalısın. Yılın ilk 6 ayı çok şanslı olacaksın. 22 Temmuz ile 4 Eylül tarihlerine dikkat et. Bu tarihlerde iş anlamında dikkatli ve özenli olman gerekebilir.

2023 Yılında Boğa Burcunu Ne Bekliyor?

2023 Boğa burcuna şans getiriyor! Nasıl mı?

 • Finansal açıdan şanslı olduğun bir yıla giriş yaptık. Maddi açıdan güvence senin en önemli motivasyonun. Bu sene içerisinde her imkana açık ve hazır olacaksın.
 • 2022 yılında değişmeye başlayan hayatında zorlandığın anların meyvesini, bu sene toplamaya başlayacaksın. Bu da demek ki; cevabını aradığın her konuda aklındaki soru işaretlerini silmeye başlayacaksın.
 • Aşk konusunda; mümkün olduğu kadar dürüst ve özgün olmaya özen göstermelisin. Bu sayede meydana gelebilecek yanlış anlaşılmaları önleyebilirsin. Tatmin olmadığın ilişkileri artık bitirme zamanın da geldi.
 • Nisan ayının son haftası ile gireceğin yeni döngüde, özellikle kariyer alanında yeni girişimler edinebilir, bu girişimleri olumlu sonuçlandırabilirsin. Yeni iş teklifleri bu sene artacak. Temmuz sonrası parasal konusunda rahatlayabilir ve bu sayede yeni planlar yapabilirsin.

Unutmamalısın ki bu yıl senin yılın! Neden mi? 28 Ekim’deki tutulmayla birlikte iş ve aşk hayatında son 8 yılın en iyi dönemine giriyorsun!

2023 Yılında İkizler Burcunu Ne Bekliyor?

Sevgili İkizler, bu yıl durgunluğa veda etme zamanı! Bakalım bu yıl seni neler bekliyor:

 • 2023 yılına motivasyonunu yakalayarak başlıyorsun. Bu sene ne yapmak istediğini anlaman için karşına pek çok fırsat çıkacak. Yaşadığın koşullar ne olursa olsun, içerisinde bulunduğun olumsuz durumlar sona erecek ve yeni kapılar açılacak. Beklediğine değecek bir süreç seni bekliyor!
 • Aşk hayatınız başta olmak üzere eğlence, tutku, kısa süreli ilişkiler, piyango, borsa gibi hem şans hem risk taşıyan işlerde hareketlilik yaşayabilirsin.
 • Mart ayında yeni iş teklifleri söz konusu olabilir. Ayrıca yurt dışında yaşamak için plan yapıyorsan, bu yıl adım atabilirsin! Yılın ilk yarısında dalgın ve kafan bulanık olabilir ama yılın ikinci yarısı senin olacak!

2023 Yılında Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

Hayatındaki eksikleri kapattığın bir seneye giriş yaptık! Bakalım 2023’te seni neler bekliyor:

 • Geçmişte üzüldüğün konulara artık son verme zamanı. İleriye dönük ve mantığının ağır bastığı konulara evet diyeceğin bir döneme giriyorsun. Yeni yıla burcunda gerçekleşecek bir dolunay ile başlıyorsun. Bunun anlamı ise; yeniden başlamakla ilgili tüm tereddütlerin netlik kazanacak.
 • Hayatındaki eksikleri yavaşça kapamaya başlayacak, iyi olanları ise geliştireceksin. Bu sene kendine, isteklerine ve gerekli duyduğun konulara, insanlara daha fazla vakit ayırabilirsin. Gücünü doğru kullanarak, gerçek gücün kendinde olduğunu fark edeceğin bir sene seni bekliyor.
 • Mayıs, haziran ve temmuz ayları kariyer açısından en revaçta olduğun dönem olacak. Tüm sıkı çalışmaların için kendini bu sene ödüllendirebilirsin. Özellikle 11 Temmuz ile 23 Ağustos tarihlerine dikkat et. En parlak dönemini yaşarken, ailen ve arkadaşlarınla kutlama yapman gerekecek. Bunca yıl verdiğin emeklerin ve yaptığın fedakarlıkların meyvelerini toplayacaksın.
 • Ay tarafından yönlendirildiğin için bu sene ay tutulmalarına ekstra bir dikkat etmen gerekecek. Özellikle 5 Mayıs zamanı, zevk evinizde dolunay ve ay tutulması var. Bu da aşk ve cinsel hayatında sarsılmalara neden olabilir. Yine de unutma, yıldızlar senin için en iyisini istiyor!

2023 Yılında Aslan Burcunu Ne Bekliyor?

2023 yılında tüm zorlukların ardından nefes almaya başlayacaksın! Bakalım bu yıl seni neler bekliyor:

 • Bu yıl ilişkilerin başta olmak üzere, geride kalan zamanda tecrübe etmiş olduğun her şeyi uygulayabileceksin. Bunca zamandır zorlandığın her konuda meyve toplama zamanın geldi!
 • Konuşkan, akıllı ve sosyal yapınla uzun zamandır beklediğin bir teklif ya da terfi alabilirsin. İyi bir takım lideri olacağın bir dönem. Reklam, eğitim, havacılık gibi konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsin. Artık kendi kararlarını almaya başlayacaksın. Yeni ev alma, ev değişikliği gibi durumlar yaşayabilirsin.
 • Aşk hayatına büyük bir tutku geliyor! Bunun yanı sıra cinsel dürtülerini kanalize etmen gerekiyor. Kendini flört maratonlarına kaptırmışken, arkadaşlıklarını da korumayı unutma.

2023 Yılında Başak Burcunu Ne Bekliyor?

Bu yıl değişime kucak açacaksın! Nasıl mı?

 • Kimsenin bilmediği ya da anlamadığı hislerini, hayallerini somut bir zemine oturtmak için çaba harcayacaksın. Kendinin ve bıraktığın etkinin farkında olarak, güzel kazançlar elde edebilir ve kendini geliştirebilirsin.
 • Venüs’ün, Güneş’in ve Satürn’ün balık burcuna geçiş yapması değişim istediğine dair sana yol gösterecek.
 • 2023 yılında ilişkilerin daha tatmin edici olacak ve sağlamlaşacak. Bunun nedeni ise karşındakine açık olman. İlişkilerinde çiçek açacak ve sağlıklı sınırlar oluşturacaksın. Partnerine karşı çok az şey vermeye özen göster. Bu sayede partnerin seni öncelik haline getirecek. 20 Nisan’da gerçekleşecek tutulma sonucu yeni ve ciddi bir ilişki gündeme gelebilir.
 • Ağustos sonu eylül ayı gibi profesyonel bir ivme yakalayabilirsin. Bu yıl kariyer açısından bolluk görünüyor. Gururunun başarının önünde durmasına izin verme. 4 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde kariyer, maddi kazançlar anlamında önemli olacak.

2023 Yılında Terazi Burcunu Ne Bekliyor?

Sevgili Terazi, bu sene sahne sırası sende! Bakalım bu yıl seni neler bekliyor:

 • Bu sene hayatındaki insanlardan çok şey öğrenebilirsin. Çevrene dahil olacak insanlardan yeni fikirler edinebilirsin. Artık kararsızlığın yerini çabaya bırakacak ve omzundaki yükleri hafifleteceksin. Bu noktada unutmaman gereken tek şey; hatalarından ders çıkarmak. Üstelik bu senin için gereklilik değil, zorunluluk!
 • Bu yıl her ay romantik anlar barındırıyor. Ağustos ayının sonunda Mars burcuna girdiğinde; aşk ve cinsellik konusunda kendini oldukça mutlu hissedeceksin. 20 Nisan tutulmasıyla evlenme kararı alabilir, ortaklı projelere başlayabilirsin. Bu yeni döngü, mayıs itibarıyla başlayacağı için ciddi adımlar atabilirsin.
 • Bu yıl kendine odaklanabilirsin. Aşk ve kariyer anlamında şanslısın. Uzun zamandır iş hayatında verdiğin emeklerin karşılığını sonunda alacaksın. 14 Ekim sonrasında yatırımlar yapmaya başlayabilirsin.

2023 Yılında Akrep Burcunu Ne Bekliyor?

Her şeyin karşılığı almaya başlayacağın bir yıla hazır mısın? Bakalım bu yıl seni neler bekliyor:

 • Bu yıl düzenli bir programa uymazsanız, günlük rutininizdeki değişiklikler kişisel yaşamını olumsuz yönde etkileyecektir.
 • 2023 yılında kendini sakin ve kucaklaşmaya hazır hissedebilirsin. Bu yıl tutku ve kaosu bir tutmayı bırakman gerekiyor. Romantik, platonik ya da profesyonel olarak daha sakin ve istikrarlı ilişkilerde neşe bulmalısın.
 • 20 Ocak tarihinden itibaren parasal açıdan kazanç bekleniyor. Maddiyat ve kariyer açısından en pozitif tarihler ise mayıs. Bu sene dikkatleri üzerine çekeceksin. Özellikle kariyer alanında tanınma ve takdir dönemi geliyor. Haziranda da bu bereket devam edecek.

2023 Yılında Yay Burcunu Ne Bekliyor?

Bu yıl senin için yaratılış yılı! Bakalım 2023 yılı sana neler getirecek:

 • Sanata ilgi duyduğun ya da dünyanın görmesini istediğin anlamlı bir şey yaratmak için ilham geliyor! Bu fikrin gerçekleşmesi için kafana hiçbir olumsuzluğun girmemesini sağlamalısın.
 • Aşk hayatında partnerinle bir ortaklık kurabilirsin. Aşk hayatının alevlendiği bir yıla giriyorsun. Bu sene de inişler ve çıkışlar yaşayacaksın, bu süreçte arkadaşlarını da ihmal etmemelisin.
 • Kariyer açısından 3 Temmuz’a dikkat etmelisin. Zirveye çıkmak için savaşmaya hazır olacaksın. Ayıca ek gelir kazanabilir, hobilerine yatırım yaparak işe dönüştürebilirsin.
 • Bazen dürtüsel olarak fevri olabilirsin. Pişman olacağın bir şeyler söylememeye özen göstermelisin. Özellikle iş arkadaşlarına ve patronuna kaba davranmamaya dikkat et.

2023 Yılında Oğlak Burcunu Ne Bekliyor?

Bu yıl kim olduğunu hatırlayacaksın! Bakalım 2023 yılında seni neler bekliyor:

 • Başarı arayışınız yükselse de bu uzun vadede gerçekleşmeyebilir. Önce kim olduğunu hatırlaman gerekiyor. Çocukken yaptığın ve keyif aldığın etkinliklerle bağ kurabilirsin.
 • Aşk hayatında sıcaklık ve samimiyetin tadını çıkaracağın bir yıl seni bekliyor. Aşk, eğlence, tutku alanında daha aktif olabilirsin.
 • Bu yıl imkansız olarak gördüğün pek çok durumun olumlu anlamda yaşandığını görebilirsin. Talihsizlik döngüsünü kırarak iş, para, kariyer alanlarında ektiğin tohumların büyüdüğünü ve meyve verdiğini görebilirsin. Takdir edilmeye başladığın bir döneme giriş yapacaksın.
 • Sosyal çevrende değişiklikler yapabilirsin. Dostluklar, gruplar, iş hayatı gibi alanda hem kazanç sağlayacak hem de iyimser yönünün başına açtığı olaylardan ders alacaksın.

2023 Yılında Kova Burcunu Ne Bekliyor?

Bu yıl kendin olacaksın! Hadi bakalım seni neler bekliyor:

 • Bu yıl seni sen olmaktan alıkoyan tüm kısıtlamalardan kurtuluyorsun! Artık saklanmadan dünyaya gerçek benliğini gösterebilirsin. Gerçek seni kabul etmeyen kişilerle çatışmaya yaşayabilirsin ama unutma bu istediğin gibi yaşama için ödemen gereken küçük bir bedel.
 • Sosyal çevrenden gelecek iş tekliflerine hazır olmalısın. Bir tutku projesinden para kazanmaya başlayabilirsin.
 • Sosyal çevre, akademik hayat, yabancı diller, projeler gibi konularda yoğunluk meydana gelebilir. Bu nedenle hayatında bir düzen oluşturman gerekebilir.
 • Duygusal anlamda kendini sorguladığın bir dönemdesin. Üçüncü kişilerin söylediklerini önemsemeyi bırakabilirsin. Bu sayede sorgulamalardan kurtularak ne istediğine karar verebilirsin.

2023 Yılında Balık Burcunu Ne Bekliyor?

Sevgili Balık, bu yıl bakış açın değişecek! 2023 yılında seni neler bekliyor bakalım:

 • İstediğin ve hayal ettiğin konuların gerçekleşmesi hakkında kaygıların son bulacak. Bu seneye bu umutla başlayabilirsin.
 • Aşk söz konusu olduğunda bu sene bakış açın değişebilir. Zorlu konuşmalar yapabilirsin. Aşk hayatına kendini kaptırdığın bir yıl olacak. Bu nedenle arkadaşlarından trip yiyebilirsin, aman dikkat. Evliysen bu sene evliliğin konusunda daha özenli olmalı, Merkür retro tarihlerine dikkat etmelisin.
 • Bu yıl profesyonel alanda övgüleri kabul edeceğin bir dönem olacak. İş hayatında hedeflediğin noktaya gelebilirsin. Uzun süredir beklediğin terfi yaşanabilir. Bu konuda özellikle 7 Mart ve sonrasındaki 4 ay oldukça önemli.

Peki, senin burcun hangisi? Seni nelerin beklediğine sevindin? Yorumlarda buluşalım.

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.