Haziran ayına girmemizle birlikte koskoca bir yılı resmen yarıladık!
Haziran ayı boyunca burcunu neler bekliyor, aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? Gökyüzü istihbaratından gelen bilgilere göre cevapları yazımızın geri kalan kısmında.
Haziran ayında bizi önemli gökyüzü olayları bekliyor: 4 Haziran Yay Dolunayı ve hemen ardından 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçecek; Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte ilgi odağında olmayı ve pahalı zevklerinize dikkat etmelisiniz, 11 Haziran Pluto’nun Oğlak burcuna geçmesiyle yarım bıraktığınız işleri tamamlayacaksınız, 17 Haziran’da ise Balık burcuna geçecek ve son 6-7 ayda yaşadıklarımızı bize sorgulatacak.

Koç Burcu

Zodyak’ın ilk burcu Koç’u Haziran ayında, şanslı olacak desek yerinde olur. Beklediğiniz kariyer ve eğitimler bu ay itibariyle gerçekleşebilir, yeni ortamlara girebilir bu ortamlarda fikirleriniz desteklenebilir. Bu ay iletişim yollarındaki bu pozitif havayı aşk ve iş hayatınızda doğrudan kullanmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen Boğa burçları Haziran ayında aşk hayatınızda dikkatli olmalısınız. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir, bu süreçte mevcut partnerinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu süre zarfında iç sesinize kulak vermek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine girebileceksiniz. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz özellikle iştahınız bu dönemlerde artabilir.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, bu ayın ana teması sizin için çevrenize dikkat etmek ve sağ duyulu olmak, ani kararlar vermeyin. Aşk hayatınızda hiç beklediğiniz olaylar ile karşılacaksınız, uzun süredir beklediğiniz fırsatlara erişebilirsiniz fakat dikkatli olmakta fayda var. Bu fırsat yağmurunda şımarırsanız kötü etkileri ile size geri dönebilir.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç burçları Haziran ayı sizin için iki ana temaya ayrılmış durumda; arkadaşlık ilişkilerinize yöneleceğiniz bir mevsim ve kendi iç dünyanızda bir sorgulama başlangıcı. Kendi iç sorgulamanız bitince kabuğunuzdan çıkarak tabularınızı yıkmanın zamanım geldiğini anlayacaksınız. Kişisel kurallarınıza sıkışıp kaldığınızda aslında ne kadar çok şey kaçırdığınızı net bir şekilde fark edeceğiniz bir ay olacak.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan ve yükselen Aslan burçları, Son zamanlarda sadece kendinize odaklanarak adeta dış dünyaya karşı kendinizi soyutladınız, bu dönemi bitirmek tamamen sizin elinizde ve bu gücünüzü kullanın. Haziran ayında daha çok sosyalleşeceğiniz zamanların başlangıçı olacak ve ikna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.

Başak Burcu

Sevgili Başak ve yükselen Başak burçları, Haziran ayında kariyer anlamında parlayacaksınız. Bu ay ile birlikte bazı güç dengeleri değişecek kendinizi fark etmeden bir güç savaşının içinde bulabilirsiniz fakat yıldızlar sizi destekliyor. Karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz.

Terazi Burcu

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi burçları, bu ay ana temanız denge bulmak olacak. Kariyer ve aşk hayatınızda denge bulmak konusunda zorlanabilirsiniz. Durumları sorgulamanız ve çıkarımlara göre hareket etmeniz gerekebilir. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz artık problemlerinizi çözmeniz gerekiyor. Sorunlarınızın üstüne giderken, sabırlı ve mantıklı yönünüzü ön plana çıkarmalısınız.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler, Haziran ayında kendinizi ispat etmek istediğiniz konularda geride kalmayın. Yoğun duygusallıkların zararlarını sizden daha iyi bilen biri olmadığını unutmayın ve duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakın. Karmaşık duygu hallerinizde insanlara karşı sert çıkışlardan uzak kalın. Ruhsal stabiliteyi geri kazanacağınız bir ay olacak.

Yay Burcu


Sevgili Yay ve yükselen Yay burçları Haziran ayında, duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Bu gerimli ruh halinden sıyrılmak için kendinize bir mola yaratın.
Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek.

Oğlak Burcu


Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak burçları, Haziran ayı size değişimin temellerini atmanız için geliyor. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri sonunda yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli ve sağlam kararlar alacaksınız. Aşk ve ilişkiler için uygun bir dönem ama ne yazık ki kısa sürecek bu ilişki size uzun zamanlı bir mutluluk getirmeyecek. Ortak ortamlarından tanıştığınız ve düşüncelerinizin uyumlu olduğunu sandığınız biriyle, sizi bir anda sarsacak belirsiz duygu karmaşaları yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu

Sevgili Kova ve Kova burçları, Haziran ayında dikkatli olmalı ve risklere girme konusunda tedbiri elden bırakmamalısınız. Bu ay daha fazla sosyalleşecek ve yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişleteceksiniz. Zodyak’ın en insansever burcusunuz fakat eleştirici yönlerinizin nedeniyle ilişkilerinizde pürüzler yaşanabilir, özellikle yeni girdiğiniz çevrelerde farklı anlaşabilirsiniz dilinizi tutmakta fayda var.

Balık Burcu

Sevgili Balık ve yükselen balık burçları, üzülerek belirtiyorum ki Mayıs ayınının hayal kırıklığını Haziran ayına da taşıyacaksınız. Bu ay kesinlikle Kendinize öncelik vermelisiniz. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını kendinize dert edinip, çözmek için büyük bir efor sarf ediyorsunuz, bırakın. Bu ay ile birlikte kalabalık ortamlarda tanışacağınız kişilerle aranızda güzel birliktelikler kurulabilirsiniz. Enerjinizi kendinize harcayın ve aşk çanlarının kapınızı çalmasına izin verin.