Listeliyoruz ailesi olarak her ay sana birbirinden keyifli film, dizi, kitap ve şarkı önerileriyle geliyoruz! Sen de ailemize katılmak istersen iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsin. 

Dilerseniz Şubat Önerilerine buradan bakabilirsin!

Hadi önerilerimize birlikte bakalım:

Alev

 • Film: Just Like Heaven
  Hiç hayali bir arkadaşın oldu mu? Delirdiğini sandığın anda gördüğün kişinin gerçek olduğunu öğrensem ne yapardın? David Abbot adındaki bir mimar San Francisco’ya taşınır ve bir kadının dairesini kiralar. O evde yaşarken kadının ruhu onu takip etmeye başlar. Bakalım nasıl bir macera onları bekliyor.
 • Dizi: The Good Bad Mother
  Bir yargıç olan kocaman adam aniden bir kaza sonrası 7 yaşına dönüyor. Annesi tek başına ona iyi bir anne olabilmek için çabalıyor. Bir annenin mücadelesini görüyoruz gerçekten, izle izlettir.
 • Kitap: Kristin Hannah- Gerçek Renkler
  Büyük bir Kristin Hannah hayranı olduğumu söyleyebilirim. Her kitabına ayrı aşığım. Üç kız kardeşin hikayesini anlattığı bu dokunaklı kitabı mutlaka okumanı öneririm.
 • Müzik: Emre Aydın- Duymak İstiyorum
  Biraz da Emre Aydın’ı abartalım.

Egemen

 • Film: Fractured
  Dönüş yolculuğunda olan bir aile düşün ama o aile parçalanmanın eşiğinde olsun. Küçük kızının geçirdiği kazadan sonra, hastaneye götüren ‘Baba’ nın kızı kaçırılmıştı. Şimdi ise olayı çözmek zorundaydı.
 • Dizi: Dead To Me
  Eşinin ölümüyle yas ve öfke dolu olan Jen, destek grubunda Judy’ile tanışır ama Judy ile bilmediği bir sır vardır.
 • Kitap: Erobos
  Oyuncularıyla oyun oynayan bir oyun düşün… Seni izliyor, seni test ediyor, ödüller dağıtıyor, tehditler savuruyor. Tek amacı var oyun oynamak.
 • Müzik: Nazlı Can Kübra- Yakamoz
  Daha önce hiç bu hanımefendiyi dinledin mi? Çok temiz bir sese sahip, hele bir “sessiz sessiz ağlar gibisin” diyişi var.

Burcu

 • Film: Jaane Tu… Ya Jaane Na
  Imran Khan’ın geri dönüyor! Şu an da bir film projelerinde yer almasada sahnelere yavaş yavaş dönmeye başlıyor. E bunun için onu ünlendiren ve kendisinin de en sevdiği filmlerinden olan Jaane Tu… Ya Jaane Na’yı önermek istedim. Miyav miyav!
 • Dizi: Türkiye’deki Seri Katiller
  Herkes Ted Bundy, Richard Ramirez ve Jhon Wayn Gacy gibi isimleri tanıyor. Peki Türkiye’de hiç seri katil yok mu? Eğer sende benim gibi Türkiyedeki seri katilleri merak ediyorsan bu belgesel sayesinde 4 tanesini tanıyacaksın.
 • Müzik: Jhoome Jo Pathaan
  Haydi biraz dans edelim!

Sevgi

 • Film: Kar Kardeşliği
  Sarsıcı bir uçak kazasının ardından donduruc soğukta dağın başında bir başlarına kaldılar. Üstelik aramalar sonuç vermeyince artık onlara ulaşmak için çabalayan birileri de yoktu. Şimdi bu dondurucu hiçliğin ortasında ya ölümü bekleyecekler ya da hayatlarını geri kazanacaklar.
 • Dizi: Kuvvetli Bir Alkış
  Yeni yayınlanan bu dizide tebessüm ettirip şaşırtacak yeri geldiğinde ağlatacak bir hikaye izliyoruz. Hayatın içinden gündeliği yansıtan başarılı hikaye işlemeciliği ile samimiyeti sağlamak adına güçlü bir etki yaratıyor.
 • Şarkı: Justin Timberlake – Drown
  Geri dönüşü ile güçlü bir rüzgar estiren Justin Timberlake listelerde ilk sıralardan yer edinmeye bıraktığı yerden devam ediyor. Bu başarılı ve eskimeyen aurası ile Justin’e kulak vermeyi unutmayın.

Merve

 • Film: Kin
  Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Kin, polisiye gerilim izlemekten zevk alıyorsan seveceğin bir eser. Bir Güney Kore filmi olan Chronicles of Evil’dan uyarlanan Kin, başkomiser Harun’un cinayet vakasını araştırdığı sırada başına gelenleri konu alıyor. 1 saat 45 dakika süren bu filmi polisiye seviyorsan soluksuz izleyeceğine eminim.
 • Dizi: Neredeyse Sıradan Bir Aile
  Bu dizide, dışarıdan mükemmel izlenim veren bir ailenin, kızlarının başına gelen talihsiz olay sonucunda birbirlerini korumak için ne kadar ileri gidebileceği gösteriliyor. Mini dizi olarak karşımıza çıkan Neredeyse Sıradan Bir Aile’yi çıtırlık atabilirsin.
 • Kitap: Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez
  Gabriel Garcia Marquez’in kaleme aldığı Kırmızı Pazartesi, benim en sevdiğim romanlar arasında yerini çoktan aldı. Sorgu-mülakat tekniği ile yazılan bu eserde, Kolombiya’nın sakin bir kasabasında işlenen cinayet anlatılıyor. Bu kitapta işlenen cinayet konusunun gerçek hayatta yaşandığı da bilinenler arasında yer alıyor. Gabriel Garcia Marquez’in muhteşem yazım tekniği ile karşımıza çıkan bu kitabı ilk sayfadan itibaren soluksuz okuyacaksın.
 • Şarkı: Handan Kara – Sen Bir Yana Dünya Bir Yana
  Son dönemde oldukça popüler olan, sıcacık, iç ısıtan, aşıkların tekrar tekrar dinleyeceği o malum şarkıyı buraya bir yere konduruyorum. 🙂

Daha fazla öneri için “Editörler Öneriyor” kategorimizi incelemeyi unutma. Ayrıca aramıza katılmak istersen Listeliyoruz Instagram adresinden bize mesaj atabilirsin❤️

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.