Müzikte tozlu raflar hiç unutulmaz. Duyduğumuz anda çıktığı dönemde hevesle dinleyerek hissettiğimiz duyguları bize tekrar tekrar hissettiren şarkıları yeri bizim için ayrıdır. Şarkılar zaman zaman hüznümüze, zaman zaman sevincimize, zaman zaman sitemlerimize ortak olarak bizi besler. Şimdi tekrardan o duyguları yinelemek adına yerli ve yabancı güzel bir nostalji yolculuğuna çıkalım!

1 – Serdar Ortaç / Mesafe

Çıktığı dönem her yerde duyduğumuz bu şarkı şu an günümüzde de popüler yerini oldukça korumakta. Duyduğumuzda kalbimize değen tınıları bizi hala etkilemekte.

2 – 50 Cent / In Da Club

Çıktığı dönem özellikle eğlence mekanlarının vazgeçilmez bir parçasıydı. Hala eğlence mekanlarında çalındığında aynı coşkuyla herkesi eğlendiren ve dans ettiren bir şarkı olarak yerini korumakta.

3 – Hande Yener – Kırmızı

Yayınlandığı dönem çoğu kişinin birbirine ithafen mesaj niteliğinde olan şarkı oldukça konuşulmuştu. Günümüzde hala dans ettiren güzel mesaj niteliğindeki şarkılardan biridir.

4 – Katy Perry / Roar

Yayınladığı dönemde kısa film tadındaki klibi ile en çok konuşulan şarkılardan biriydi. Bu ilgi çekici klibin ardından destekleyici, ilgi çekici sahne şovları ile hala etkisi devam eden şarkılardan biri.

5 – Mustafa Sandal – Aşka Yürek Gerek

Çıktığı dönemde popüler dizilerde de yer alarak şarkının popülerliğine popülerlik katılmıştı. Günümüzde kulağımıza geldiğinde bizi hala dans ettiren şarkılardan biridir.

6 – Justin Timberlake / What Goes Around…Comes Around

Çıktığı dönem yine kısa film tadındaki klibi ile oldukça ses getiren şarkılardan birdir. Tanıdık ve sevilen tınıları ile kulağımıza yerleşen bu şarkı günümüzde hala aynı popülerliği korumaktadır.

7 – Yonca Evcimik / Bandıra Bandıra

Yayınlandığı dönem dillere pelesenk olmuş bir şarkı olarak gündeme gelmiştir. Dans şovları ile de öne çıkan bir şarkı olmuştur. Günümüzde hala bizi coşkuya sürükleyen bir şarkıdır.

8 – Don Omar feat Lucenzo / Danza Kuduro

Dinleyen herkesi durmaksızın coşkuya sürükleyen ve eğlendiren şarkılardan biridir. Eğlence mekanlarının gözdesidir. Popülerliğini halen daha koruyan duyduğumuzda bizi aynı eğlenceye sürükleyen bir şarkıdır.

9 – Seda Sayan / Ah Geceler

Yayınlandığı dönem çok sevilen ve dinlenilen bir şarkıdır. Günümüzde hala yeni uyarlamaları ve düzenlemeleri ile eğlence mekanlarının favorisi olarak popülerliğini koruyan bir şarkıdır.

10 – Justin Bieber feat Ludacris / Baby

Çıktığı dönem yine dillere pelesenk olmuş bir şarkıdır. Duyduğumuzda yerimizde duramadığımız bu şarkı günümüzde hala aynı popüler yerini korumaktadır.

11 – Eylem / Aman

Çıktığı dönem çok ses getiren şarkılardan biridir. Yüksek coşkusu ve dans ettiren güzel ritimleri ile popülerliği ile eğlence mekanlarını halen süsleyen bir şarkıdır.

12 – Beyonce / Single Ladies

Yayınlandığı dönem klibi ile de oldukça ses getiren bir şarkıdır. Kusursuz dans şovuyla süslenen klipteki koreografi ikonik hale gelerek popülerliği arttıran bir şarkı olmuştur. Aynı popülerliği günümüzde de sürmekte olan bir şarkıdır.

İyi eğlenceler, iyi dinlemeler!