29 Ekim 2023. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bir tarih. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ülkemizin Cumhuriyet Bayramını 100. yılında da coşkuyla ve minnetle kutlamaya devam edeceğiz. 100. yıl dendiğinde tüm ülkelerde coşkulu ve mutlu şekilde kutlamalar yıllardır bu şekilde sürmektedir. Biz ve bizim sanatçılarımız da 100. yıl dolayısıyla çok güzel, etkileyici ve başarılı çalışmalara imza attılar. Bu çalışmalar 100. yılımıza özel çalışmalar olarak geçmektedir. Şimdi birlikte bu güzel çalışmalara beraber kulak verelim :

1 – Tarkan / Sen Rahat Uyu

Tarkan 100. yıl için etkileyici bir çalışma ile Cumhuriyetimizin kutlamasına güzel bir şekilde katkıda bulunmuştur. Tarkan’a bu güzel çalışma da geleceğimizin gençleri Cumhuriyetimizin güzel çocukları ‘Beşiktaş Çocuk Korusu’ ve yetişkin koroda da ‘Chromas’ korosu eşlik etmiştir.

2 – Kenan Doğulu / İkinci Yüzyıl

Kenan Doğulu 100. yıl kutlamalarımıza etkileyici, güçlü ve yoğun etkiler barındıran marş şarkısı ile katkı da bulunmuştur. Klibini eşlik etmemizi kolaylaştırmak adına şarkının sözleri olarak hazırlamıştır.

3 – Soner Arıca & Fatsa Çocuk ve Gençlik Korosu

Soner Arıca 100. yılımızı minnet ve sevgi dolu sözler barındıran etkileyici çalışması ile kutlamalarımıza katkıda bulunmuştur. Soner Arıca’ya bu çalışmada geleceğimizin bir başka genç topluluğu ‘Fatsa Sevgi Sanat Merkezi’ korosu eşlik etmiştir.

4 – Norm Ender / Parla ( 100. Yıl Marşı )

Norm Ender ve ekibi 100. yılımıza bu güzel, çok sesli etkileri ile güzel bir çalışmaya imza attılar ve kutlamalarımıza katkıda bulundular. Bu çalışmasını ilk olarak canlı performansla Oğuzhan Uğur’un sunduğu ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programında sundular.

5 – Kıraç / 100. Yıl Cumhuriyet Marşı

Kıraç 100. yılımızda bu coşkulu, güzel enerjili çalışması ile kutlamalarımıza katkıda bulunmuştur. Bu çalışmanın güzel video klibini de sahnedeki performansı kutlama atmosferi ile birleştirmiştir.

6 – Paul Dwyer & Eren Joseph Dwyer / 100. Yıl Marşı

Türk kökenli Paul Dwyer ve oğlu Eren Joseph Dwyer 100. yılımıza bu etkileyici ve güçlü etkiler barındıran çalışmaları ile kutlamalarımıza katkı sağlamıştır. Video klibinde oğlu ile birlikte oynamış ve Mustafa Kemal Atatürk’ün bu kutlu yoldaki görüntülerine yer vermiştir.

7 – Erol Evgin / 100 Yılda Yüz Akıyla

Erol Evgin 100. yılımızda güçlü ve etkileyici sesi ile seslendirdiği güzel çalışması ile kutlamalarımıza katkıda bulunmuştur. Video klibinde bu güzel çalışmasını sahnede seslendirdiği kendi görüntüleri ve bu kutlu yoldaki etkileyici görüntüleri ile Mustafa Kemal Atatürk ve kutlamalarımızda yer alan milletimize ait görüntülere yer verilmiştir.

8 – Fazıl Say / 100. Yıl Marşı

Fazıl Say 100. yılımızda bu güçlü ve güzel etkiler ile hazırladığı çalışması ile kutlamalarımıza katkıda bulunmuştur. Bu çalışma da Fazıl Say’a ‘Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası ve Korosu’ ile ‘Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Korosu’ eşlik etmiştir.

9 – Turan Manafzade / Türkiye 100

Azeri kökenli Turan Manafzade 100. yılımızda etkileyici tınılarına yer verdiği güzel çalışması ile kutlamalarımıza katkı sağlamıştır. Video klibinde Mustafa Kemal Atatürk’ün bu kutlu zafere giden yolundaki görüntüleri ve kutlamalarımıza ait görüntüler yer almıştır.

10 – Orhan Öner Özcan / 100. Yıl Marşı

Orhan Öner Özcan 100. yılımızda güçlü ve etkileyici tınıları ile hazırladığı bu güzel çalışması ile kutlamalarımıza katkıda bulunmuştur. Orhan Öner Özcan’ın video klibinde seslendirdiği şiir Murat Göksu’ya ait olup şarkının bestesi kendisine aittir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu ve mutlu olsun. Ülkemizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, ülkemiz ve bu vatan için canını veren tüm şehitlerimizi aynı sevgi, aynı saygı ve aynı minnetle anıyoruz… ❤️