Ünlüler camiasının çalkantılı dünyasında ünlülerin özel hayatlarının detayları kadar çocukları da merak konusu. Bazılarını podyumdan, popüler dizilerden ve sosyal medya da viral olmasından az çok tanıdığımız kişilerin hangi ünlünün çocuğu olduğunu merak ediyorsanız ve gözüne bir yerlerden tanıdık geliyorsa ama kim olduğunu tahmin edemiyorsanız sizin için ebeveynlerine benzeyen ünlülerin çocuklarını derledik.

Kapak Görseli: Angelina Jolie ve Brad Pitt Çifti

1.Angelina Jolie- Brad Pitt ve Shilon

Böyle bir liste yapılıyorsa tabii dünyanın bir zamanların en ünlü çiftinin çocuklarını atlamamak gerekir. Ünlü çiftin evlat edindiği altı çocuğu bulunmakta, öz kızları olan Shilon ise tam olarak ünlü çiftin kopyası! 16 yaşındaki Shilon, ünlü çiftin ilk öz çocuğu olmakla beraber çiftin tam karışımı.

2. Uma Thurman – Ethan Hawke ve Maya Hawke

Son dönemlerde adını sıkça duymaya başladığımız Maya, hayatımıza Stranger Things dizisinin 3.sezonu itibariyle Robin karakteriyle girdi. Henüz 24 yaşında dünyaca ünlü olan Maya’nın ebeveynleri de oldukça ünlü; Kill Bill serisinin ünlü yıldızı Uma Thurman ve Before Sunset serisi ile tanıdığımız Ethan Hawke’nin kızı.
Peki sizce ünlü çiftin kızı Maya, annesine mi yoksa babasına mı daha çok benziyor?

3. Vanessa Paradis –  Johnny Depp  ve Lily Rose Depp

Johnny Depp ve Vanessa Paradis çiftinin ilk çocukları olan Lily Rose, dünyaca bilinir moda evi Channel’in 2015’den marka elçiliğini yapıyor. Güzelliği ile öne çıkan Lily aynı zamanda oyunculuk yapıyor. Oyunculuk kariyerinde hızlı adımlarla giriş yaptığı ise kesin, şimdilerde The Weeknd sahne adı olarak bilinen Abel ile başrollerini üsteleneceği The Idol dizisi HBO’da yayın hayatına başlayacak.
Lily’nin kime benzediğine şüphe yok! Kesinlikle annesinin kızı.

4. Cindy Crawford- Rande Gerber ve Kaia Gerber

Annesinin kızı olanlarda bugün: Kaia Gerber.
Süpermodel annesinin izinden giden Kaia, 16 yaşından beri podyumlarda karşımıza çıkmakta. İlk podyum yürüyüşünü Calvin Klein’da gerçekleştiren başarılı model, kariyerine uluslararası bilinirliği olan lüks, dev moda evleriyle devam ediyor. 

5. David Tennant- Georgia Moffet ve Ty Tennnat

Doctor Who rolüyle uluslararası üne kavuşan David Tennat’ın oğlu tam olarak annesine benziyor desek, haksız sayılmayız sanırım. Ty’da babasının yoldan gitmeyi tercih etmiş olmalı ki oyunculuk hayatına erken yaşta başladı. Şimdilerde en popüler dizilerde listelerde başı çeken HBO yapımı reyting rekortmeni House Of Dragons dizisinde yeşillerin desteklediği “gerçek kral” genç Aegon II Targaryen olarak onu tanıyabilirsiniz.
Bizce Ty, annesine benziyor siz ne dersiniz?