Moda dünyasına ilgi duyuyorsan; seni hem görsel açıdan besleyecek hem de izlerken eğlendirecek harika dizi önerileri ile geldik! Moda dünyasına balıklama dalmak için aşağıdaki dizilerden birine hemen başlayabilirsin💖

The Marvelous Mrs. Maisel 

1950’li yılların New York’unda geçen dizi, Midge Maisel’in renkli ve şık kıyafetleriyle tüm dikkati üzerine toplamayı başarıyor. Dönemin modasını başarı ile yansıttığını söyleyebiliriz.

The Bold Type

Bir kadın dergisinde çalışan üç yakın kız arkadaşın kariyer basamaklarını tırmanmasına tanık oluyoruz. Elbette işin içerisine aşk hayatları da var. The Bold Type dizisi, karakterlerin stilleriyle izleyicilerine ilham kaynağı oluyor.

Gossip Girl

Gossip Girl dizisini hemen hemen bilmeyen yoktur. Blair, Serena, Jenny gibi ikonik isimlerin yanı sıra Nate, Chuck ve Dan karakterleri de kendi stilleriyle ön plana çıkıyor. Diziyi izlerken kendinizi moda dünyasının içerisinde bulmamanız imkansız.

Shrill

Standart moda ve güzellik algılarını reddetmiş, bedeni ile barışık bir biçimde kombinlerini şekillendiren bir kadını anlatan bu diziyi mutlaka izlemelisin!

Emily in Paris

Moda dünyası söz konusu olmuşken Emily in Paris dizisinden bahsetmezsek olmaz! Baştan aşağı modayla serili dizi bir de Paris’te geçiyor. Daha ne olsun!

Scream Queens

Tau adındaki kız yurdunun etrafında işlenen cinayetleri konu edinen dizide, 20 yıl önceye dayanan cinayetlerin kimin işlediğini öğrenmek isteyen kızları ise çeşitli zorluklar bekliyor. E tabii bu kadar da değil, görselde bile moda dünyasına dalış yaptığını hissetmiyor musun?

Daha fazla bu tarz içerik için Dizi kategorimize göz atabilirsin. Ayrıca aramıza katılmak istersen Listeliyoruz Instagram adresinden bize mesaj atabilirsin❤️

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.