Ruh eşini buldun mu yoksa hâlâ arıyor musun? Thetahealing tekniğinin kurucusu Vianna Stibal; tam tamına 7 ruh eşi olduğundan bahsediyor! Kısacası bilinenin aksine; hayatınızda birden fazla ruh eşiyle tanışabilirsin. İşte 7 ruh eşi ve özellikleri! 💖

İkiz Alev Ruh Eşi

Bu ruh eşi; tam olarak size benzeyen kişidir. Böyle bir ilişkide olmak kısa zaman içerisinde heyecanın yitirilmesine neden olabilir. Genellikle ikiz alevi ruh eşi, hayatımızda kısa bir süre yer edinir.

Uyumsuz Ruh Eşi

Uyumsuz ruh eşi; önceden tanıdığın bir ruha benzer. Bu sebeple de uyumsuz ruh eşine karşı daha duygusal bir çekim duyabilirsin. Yine de artık farklı bir titreşime sahip olduğunuzdan, uyumsuz hale gelmişsinizdir. Eğer hayatında uyumsuz bir ruh eşi varsa; evren seni zor bir durumdan daha iyi bir duruma götürmek için birini kullanıyor demektir. Kısacası “Allah’ım sen beni ne ateşlerin içinden almışsın!” demeye hazır ol!

İşlenmemiş Elmas Ruh Eşi

İşlenmemiş elmas ruh eşi aslında tam senin için gerekli olan tüüüüm niteliklere sahip; yine de ilişki için henüz gelişmemiş olan ruh eşine denir. Uyumlu bir hâle gelmeniz içinse uzun bir zaman ve sabır gerekir. Böylesi bir ruh eşiyle tanıştığında; kendine yaptığın yatırım sayesinde ruh eşini, o daha hazır olmadan kendine çekmiş olduğun anlamını çıkarabilirsin.

Bitmemiş Ruh Eşi

Geçmiş yaşamda ilişkini henüz bitiremediğin ruh eşin; bitmemiş ruh eşindir. Tekrar bir araya gelme ve aranızdaki karmayı düzeltme fırsatına artık sahipsiniz! Devam edebilmek için iki tarafın da karmayı çözmesi gerekir.

Uyumlu Ruh Eşi

Uyumlu ruh eşi seni seven ve anlayan kişidir. Kişiliğinle genel olarak uyumludur fakat daha sonra ayrılmak da mümkündür.

Uyumlu Yaşam Ruh Eşi

Hayatını seninle birlikte geçiren, ruhsal ve zihinsel anlamda seninle büyüyen kişi; uyumlu yaşam ruh eşindir! Seninle daha çok olumlu inançlarını paylaşarak sana doğru çekilirler. Ayrıca birey olarak gelişimini de destekler. Uyumlu yaşam ruh eşini tanıdıkça ona karşı güçlü ve yoğun bir çekim hissedersin. En uyumlu yaşam eşini bulmadan önce; bunaltıcı ve kötü hislerle dolu bir yalnızlık hissine sahip olman mümkün. Eğer böyle hissediyorsan sakın endişelenme! Bu, özel birinin hemen yakında olduğunu işaret eder!

İlahi Yaşam Partneri Ruh Eşi

İlahi yaşam partneri ruh eşi; senin dünyadaki yaşama ait görevini paylaşan kişidir. Bilinçaltında yer alan inançlarını, hislerini ve düşüncelerini değiştirmek; seni ilahi yaşam partneri ruh eşine çekebilir.

 

Peki, sen hangi ruh eşini arıyorsun?

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.