Anneler günü yaklaşıyor! Bu sene 14 Mayıs’ta kutlanacak anneler günü için hediye arayışları da başladı. Eğer bir farklılık yapayım hediyemi kendim hazırlayayım, diyorsan tam olarak doğru yerdesin! Hadi vakit kaybetmeden kendin yap fikirlerine göz atalım!

Kilden Ürünler

Anneler Günü hediye fikirleri arasında el emeği göz nuru hediyeler elbette ön plana çıkıyor. Satın alacağın kilden, çeşitli seramik ürünler tasarlayabilirsin. Hem ekonomik hem de şık hediyeler için de birebir. Örneğin mücevher tabağı tasarlayabilir ve o tabağı annenin en sevdiği renklerle boyayabilirsin!

Fotoğraf Köşesi

Anılarınızı ölümsüzleştirdiğin bir köşe hazırlayarak anneni mutlu edebilirsin! İster görseldeki gibi ışıl ışıl bir duvar hazırla, ister ahşap çerçevede bir fotoğraf kolajı hazırla! Dilersen eski fotoğraf albümü geleneğini yeniden yaşatarak, küçük notlarla bir albüm hazırlayabilirsin.

Renk Renk Atkılar

Kış aylarında anneni sımsıcak tutacak bir atkı örmeye ne dersin? Tamamen kendi ellerinle öreceğin, isteğin model ve uzunlukta yapabileceğin bir atkıya, annen mutlaka bayılacaktır!

Lezzetli Atıştırmalıklar

Anneler Günü’ne özel lezzetli atıştırmalıklar hazırlamak istersen “Anneler Gününe Özel 3 Farklı Tatlı Tarifi” yazımıza göz atabilirsin! 🙂

Anneler Günü şimdiden kutlu olsun!

Yazan:

Alev Ateş

Sadece 27.