En iyi sahne performansları deyince hepimizin aklında beliren bir sanatçı ve şarkısı olur. Müzik, ruhumuzu beslerken sanatçıların hazırladığı unutulmaz sahne şovlarıyla bizi etkilemeye devam eder. O şovların enerjisi, coşkusu ve üzerimizde bıraktığı etkiler unutulmazlar olarak aklımızda yer eder. Zamanında çok ses getirmiş, tüm ilgiyi üzerinde toplamış, etkileyici sahne şovlarına bir de birlikte göz atalım :

1 – Celine Dion / My Heart Will Go On

Yayınlandığı dönem meşhur ‘Titanic’ filminin jeneriği ile tanıdığımız o şarkı. Celine Dion’un etkileyici sahne girişi ile kalbimizde taht kuran performanslardan biri olup o dönem çokça konuşulmuş, gündemden uzunca bir süre inmemişti.

2 – Christina Aguilera / Whitney Houston Tribute

O dönem ödül töreninde sürpriz bir performans ile karşımıza çıktı Christina Aguilera. O gece siyah elbisesi ve performansıyla çok etkileyici bir şov sundu izleyenlere. Bu şovun bir ödül töreni aracılığı ile gerçekleşmesi yarattığı etkinin daha güçlü olmasını sağladı.

3 – Hande Yener / Bela

Çok ses getiren bu performans bir ödül töreni aracılığıyla gerçekleştirilen performanslardan biri. Bu performansın canlı şekilde çekilip klip haline getirilmesi de daha bir özel kılıyor. Yine ödül töreninde gerçekleşmiş bir performans olduğu için fazlasıyla ses getirdi.

4 – Miley Cyrus – Slide Away

Miley Cyrus’un ödül töreninde seslendirdiği bu şarkısı canlı olarak ilk kez seslendirenler arasındadır. Bu performansın gücünü bolca göstermiştir. Göndermelerin olduğu şarkı içerdiği anlamlar ile geceye damga vurulmasını sağlayan performanslardan biri olmuştur.

5 – Taylor Swift / American Music Awards

Ödül törenine damgasını vuran bu performans Taylor Swift’e ait. İzleyenlere unutulmaz bir şov yaşatmak için sahnedeydi o gece. Sahneye konuk olan Camila Cabello ve Halsey de kuşkusuz gecenin sürpriziydi. En çok konuşulan sahne performansları arasında yerini aldı.

6 – Shawn Mendes, Camila Cabello / Senorita

Gecenin ilgi odağı çifti şüphesiz Camila ve Shawn çiftiydi. Romantik sahne performanslarıyla düetlerini seslendirdiler. Büyüleyici performansları ile damga vurdular ve uzunca bir süre de gündemden düşmeyen bir performansa imza attılar.

7 – Edis / Pantene Altın Kelebek Ödülleri

Gecenin en çok ilgi gören performansı Edis’e aitti. Muhteşem bir dans performansı ve başarılı dansçıları ile etkileyici bir şov sundu tüm izleyenlere. Edis ve ekibi sergiledikleri koreografi ve başarılı vokal performansı ile dikkat çekti. Unutulmaz performanslarından biri oldu.

8 – Justin Timberlake / Mirrors

Justin Timberlake’in ailesindeki güzel aşk hikayelerinden etkilenerek kaleme alıp, seslendirdiği ‘Mirrors’ şarkısının performansı en etkileyici performanslar arasında yerini aldı. Büyük beğeni toplayan performans yayınlandığı programın en çok ilgi çeken performanslarından biri oldu.

9 – The Weeknd & Ariana Grande / Save Your Tears

Şüphesiz gözden, gönülden düşmeyen bir performansa imza attılar. The Weeknd’in ‘Save Your Tears’ adlı şarkısını yeniden birlikte kaydeden ikili unutulmaz bir şov yaşattılar. Etkileyici performansları ile unutulmazlar arasında yer aldılar.

Keyifli dinlemeler!